UA RU EN
SITTA SOFT, Україна
+38 094 133 61 51

Наші програми

Найбільш універсальний інструмент проектування, ідеальний вибір для досвідчених проектантів та дизайнерів інтер’єру. Швидке проектування, вартісна оцінка, документація та професійний рендеринг.

Зручна програма для проектування та візуалізації будь-яких приміщень, призначена в основному для салонів керамічної плитки та дизайнерів інтер’єру. Професійна робота з настінними та підлоговими покриттями.

Зручний інструмент для проектування, створення документації та вартісної оцінки, призначений головним чином для столярів та дизайнерів кухонь на замовлення. Інструмент пропонує унікальні функції автогенерації та 3D-моделювання.

Рендер PRO – це сучасний інструмент, що використовується для високорозвиненої візуалізації інтер’єру, а його основним завданням є забезпечення відмінної якості візуалізації при відносно короткій тривалості розрахунків.

Додаток CAD Share-it, який дозволяє керувати 3D-проектами у хмарі, а також легко і швидко ділитися ними.

Додатковий модуль для проектування вбудованих шаф, забудови гардеробу та стелажів, оснащений 2D- та 3D-візуалізацією, автоматичним створенням технічної документації, редактором цін та системою контролю помилок.

Програма призначена для здійснення віртуальної прогулянки по спроектованому приміщенні в режимі реального часу. ObserVeR сумісний із програмою CAD Decor PRO та модулем Рендер PRO.