UA RU EN
SITTA SOFT, Україна
+38 094 133 61 51

Онлайн-оновлювач

Щоб оновити програму, потрібно:

Онлайн-оновлювач забезпечує автоматичне оновлення програм CAD Decor PRO, CAD Кухні і CAD Decor, а також обраних клієнтом баз даних. Щоб завантажити або оновити бази даних, зазначте їх в оновлювачі та підтвердьте вибір.

Оновлення проводяться регулярно, один раз на тиждень, з моменту першого запуску програми. Винятком є відсутність підключення до Інтернету – в такому випадку оновлювач запускається при наступному циклі.

Після запуску онлайн-оновлювач найперше виконує оновлення системних файлів програми (файли є видимими, але сірого кольору). Після завершення цього процесу оновлювач дозволить вибрати бази даних, що потребують оновлення чи завантаження.

Щоб виконати оновлення програми вручну, перейдіть до місця встановлення програми, запустіть файл iUpdate.exe та дотримуйтесь інструкцій. Під час цього програма повинна бути вимкнена.

Щоб знайти місце встановлення програми, слід:

  • у системі Windows XP – на робочому столі натисніть правою кнопкою миші на ярлик програми, потім натисніть Властивості та оберіть опцію Знайти об’єкт
  • у системах Windows 10, 8, 7, Vista – на робочому столі натисніть правою кнопкою миші на ярлик програми, а потім оберіть опцію Розташування файлу