UA RU EN
SITTA SOFT, Україна
+38 094 133 61 51

Про нас

SITTA SOFT – це компанія, котра, ідучи в ногу з часом, прагне допомагати у творенні кращого, зручнішого та привабливішого середовища комп’ютерного проектування.

Ми хочемо, щоб під час проектування, завдяки можливостям нашої продукції, Ви реалізовували нестандартні ідеї, з зацікавленням приймали нові виклики, відчували легкість і натхнення. Тисячі користувачів на території Європи, зокрема в Україні, уже довірилися програмному забезпеченню, котре пропонує SITTA SOFT. Тому ми знаємо, що є важливим для клієнтів нашої продукції, і пропонуємо спеціалізовані програми, котрі допоможуть втілити Ваші сміливі рішення у проектах найвищої складності!

Ми віримо, що, слідуючи принципам чесної співпраці, орієнтуючись на найновіші технології та постійно вдосконалюючись, ми долучаємося до загального покращення сфери комп’ютерного проектування в Україні та забезпечуємо довготривалий успіх для нашої компанії.

Коротко про SITTA SOFT

Програми та додатки, котрі ми пропонуємо: CAD Decor PRO, CAD Decor, CAD Кухні, CAD Share-it та obserVeR
Наше програмне забезпечення призначене для проектування та дизайну різноманітних приміщень: кухонь, ванних кімнат, спалень, віталень, кабінетів, офісних приміщень, будинків тощо
Широку пропозицію скеровуємо до проектантів, дизайнерів інтер’єру, меблевих салонів, девелоперів нерухомості, виробників плитки, виробників оснащення для ванних кімнат і кухонь, виробників побутової техніки, виробників фарб, а також виробників освітлення