UA RU EN
SITTA SOFT, Україна
+38 094 133 61 51

Продукція

  • CAD Decor PRO
  • CAD Decor 3.X
  • CAD Кухні 7.X
  • Рендер PRO
  • CAD Share-it
  • Модуль Шаф
  • netDecor

CAD Decor PRO

П

рограма CAD Decor PRO – це інноваційна, комплексна програма для проектування, отримання вартісної оцінки, створення технічної документації та візуалізацій будь-яких приміщень. Програма поєднує в собі усі переваги двох наших популярних систем CAD Кухні та CAD Decor, а саме: проектування на базі використання кухонних шафок, динамічне 3D-моделювання, унікальні функції укладання, редагування та оптимізації керамічної плитки, великі та різноманітні бази даних, а також спеціалізовані функціональні можливості Модуля Професійного Рендерингу.

CAD_DecorPRO

CAD Decor 3.X

Д

освід і піклування про реалізацію навіть найвибагливіших очікувань у галузі проектування приміщень привели до створення багатофункціонального інструменту для дизайнерів – програми для проектування та оформлення приміщень CAD Decor 3.X. Не так багато програм із родини CAD дають таку свободу та універсальність у творенні простору, пропонуючи водночас передові можливості візуалізації.
CAD Decor – це програма для тих, кому естетичні якості настільки ж важливі, як і точність виконання проекту. Водночас, інтуїтивно зрозуміле користування програмою забезпечує плавність кожного етапу проектування.

CAD Кухні 7.X

П

рограма CAD Кухні – це комплексне рішення, призначене, зокрема, для спеціалістів з проектування кухонь, а також для меблевих салонів, котрим особливо важливою є точність у проектуванні приміщень. Ця програма дає можливість професійно створити й представити проект з його найдрібнішими деталями, з повною вартісною оцінкою і звітами про використані меблі та інші елементи. Разом з програмою надається Універсальна база кухонних меблів. Також до програми CAD Кухні можуть бути додані бібліотеки кухонних меблів та бази 3D-моделей найбільших виробників (в деяких випадках необхідна згода виробника).

Рендер PRO

М

одуль Професійного Рендерингу – Рендер PRO – це сучасний інструмент для професійної візуалізації приміщень (в т.ч. будинків, квартир та інших комерційних та некомерційних приміщень). Головним завданням цього додаткового модуля є забезпечення досконалої якості візуалізації при відносно короткому часі розрахунків. Цей інструмент є невід’ємною частиною програми CAD Decor PRO, а також він присутній у якості додаткового модуля для CAD Decor та CAD Кухні.

CAD Share-it

Д

одаток CAD Share-it дозволяє керувати 3D-проектами у хмарі, а також легко і швидко ділитися ними. Це інноваційне рішення призначене для проектантів, котрі зацікавлені у нестандартних, інтерактивних формах презентації, а також для їхніх клієнтів, котрі завдяки програмі можуть «відвідати» спроектоване приміщення в Інтернеті. Система Share-it дозволяє легко і швидко експортувати візуалізації 3D-проектів з наших програм на смартфони та планшети з системами Android, ПК з системою Windows, а також до вихідного коду будь-якого сайту. Безкоштовний мобільний додаток CAD Share-it в грудні 2016 р. було збагачено додатковою опцією – CAD Share-it у версії Android для 3D-окулярів типу Cardboard, а також їхніх пластикових відповідників. Однак, для того, щоб мати змогу запустити таку портативну віртуальну реальність на смартфоні, необхідний гіроскоп і Android щонайменше в версії 4.0!

Модуль Шаф

М

одуль Шаф – це додатковий модуль для проектування вбудованих шаф, забудови гардеробу та стелажів, оснащений 2D- та 3D-візуалізацією, автоматичним створенням технічної документації, редактором цін та системою контролю помилок на кожному етапі проектування. Модуль сумісний з нашими програмами, призначеними для оформлення приміщень. Його було піддано інтенсивним тестуванням, аби якнайкраще пристосувати модуль до способу роботи проектантів та дизайнерів інтер’єру. Завдяки цьому проектування шаф здійснюється легко, плавно та інтуїтивно.

netDecor

П

рограма netDecor призначена для онлайн-проектування приміщень довільного характеру, а також парканів.
netDecor використовують будівельні магазини, салони плиток та сантехніки, салони кухонь, виробники меблів та магазини декору, для яких важливо поєднати власну продукцію з професійним дизайном.

У Вас є запитання?

Чудово! В такому разі зателефонуйте або напишіть нам повідомлення!
Якщо Ви потребуєте допомоги, зверніться до нашого відділу підтримки.