UA RU EN
SITTA SOFT, Україна
+38 094 133 61 51

Рендер PRO

М

одуль Професійного Рендерингу – Рендер PRO – це сучасний інструмент для професійної візуалізації приміщень (в т.ч. будинків, квартир та інших комерційних та некомерційних приміщень). Головним завданням цього додаткового модуля є забезпечення досконалої якості візуалізації при відносно короткому часі розрахунків. Цей інструмент є невід’ємною частиною програми CAD Decor PRO, а також він присутній у якості додаткового модуля для CAD Decor та CAD Кухні.

Скорочення тривалості рендерингу досягнуто завдяки взаємодії процесора відеокарти (GPU) та сучасного багатоядерного процесора (CPU). Два основні завдання Модуля Професійного Рендерингу – це розвинені розрахунки Global Illumination (GI): Radiosity (енергетичний метод) і Raytracing (метод обчислення відбиттів і заломлень променів).

Radiosity – головна перевага нашого методу, в порівнянні з іншими методами розрахунку GI, полягає у тому, що вирахуваний одного разу розподіл освітлення запам’ятовується, і надалі можна оглядати рендеровану сцену з будь-якого ракурсу без додаткових розрахунків. Це дуже важливо, особливо з точки зору створення відеозаписів. Панель Radiosity є також найважливішим інструментом, що відповідає за основні розрахунки непрямого світла.

Процес розрахунків є інтерактивним – натиснувши кнопку СТАРТ та перейшовши до закладки СЦЕНА, користувач може постійно змінювати налаштування ламп, а також у довільний спосіб модифікувати параметри світла (його колір, інтенсивність, діапазон та кут конуса). Повторний перехід до закладки РЕНДЕР PRO спричинить оновлення глобального освітлення за лічені секунди. У найновішій версії програми можна також змінювати властивості емісійних матеріалів, що впливають на сцену, котра саме обчислюється. Якщо Ви зміните значення емісії в процесі розрахунків, програма відреагує за кільканадцять секунд і покаже Вам вплив цієї зміни на сцену.

Raytracing — або ж «трасування променів» — це техніка, яка служить для обчислення променів, відбитих від дзеркальних об’єктів та заломлених скляними об’єктами (об’єктами, котрі заломлюють світло). Щоб допасувати час тривання розрахунків до бажаного ефекту, ми надаємо 4 режими якості Raytracing (1×1, 1×1 AA, 2×2 і 2×2 AA, де АА позначає згладжування, а 1×1/2×2— кількість променів, що проходять через 1 піксель екрану). Завдяки цьому інноваційному методу розрахунку Ваш дизайн набуде реалістичності й достовірності, а всі скляні, металеві та керамічні елементи стануть справжньою окрасою проекту.

Системні вимоги та вимоги до обладнання
для Рендер PRO

  • процесор: чотириядерний 3 ГГц, кеш 3 MБ, з підтримкою інструкцій SSE 4.1
  • оперативна пам’ять RAM: 16 ГБ
  • відеокарта:
    NVIDIA GeForce **** з пам’яттю RAM 3-4 ГБ (для проектів з менш ніж 2 млн поверхонь*)
    NVIDIA GeForce ***** з пам’яттю RAM більше 4 ГБ (для проектів з понад 2 млн поверхонь*)
    (перегляньте наш список прикладів відеокарт тут)
  • приклад оптимальної конфігурації: Windows 10 (64-розрядна), оперативна пам’ять RAM: 16 ГБ, процесор Intel Core i5 7500, відеокарта NVIDIA GeForce *****

Увага! Ми не гарантуємо належної роботи наших програм на відеокартах, котрі не належать до списку рекомендованих. На відеокартах, позначених однією зірочкою*, програма буде працювати повільніше, у відповідності до їхніх параметрів. Якщо у Вас відеокарта старшого покоління, слід перевірити її продуктивність згідно з наведеною вище таблицею. У разі виникнення запитань, будь ласка, зверніться до нашої технічної підтримки.

Тривалість розрахунків глобального освітлення цієї сцени – 189 секунд.

Середній час рендерингу одного кадру становить 0,2 с (при максимальній кількості деталей). Тривалість raytracing – приблизно 5,0 с

Дана сцена має 419506 поверхонь.

У ній присутні 19 галогенів.

Параметри комп’ютера: процесор – Genuine Intel® CPU @ 2,40 ГГц, відеокарта – GeForce GTX 580, оперативна пам’ять – 8 ГБ.

Тривалість розрахунків глобального освітлення цієї сцени – 135 секунд.

Середній час рендерингу одного кадру становить 0,1 с (при максимальній кількості деталей).

Дана сцена має 207000 поверхонь.

У ній присутні 6 галогенів і 1 об’єкт, який випромінює світло.

Параметри комп’ютера: процесор – Intel Core Quad 2,6 ГГц, відеокарта – GeForce GTX 560 Ti, оперативна пам’ять – 4 ГБ.

Тривалість розрахунків глобального освітлення цієї сцени – 140 секунд.

Середній час рендерингу одного кадру становить 0,1 с (при максимальній кількості деталей).

Дана сцена має 243650 поверхонь.

У ній присутні 5 галогенів і один об’єкт, який випромінює світло + сонячне світло.

Параметри комп’ютера: процесор – Intel Core i7-2600 CPU 3,40 ГГц, відеокарта – GeForce GTX 560 Ti, оперативна пам’ять – 8 ГБ.

Інформація надана компанією-виробником CAD Projekt K&A

Хочете випробувати Рендер PRO з котроюсь із наших програм?

Ми приготували для Вас щось особливе…