UA RU EN
SITTA SOFT, Україна
+38 094 133 61 51

Технічна підтримка

Потребуєте допомоги? Напишіть нам!

Контактна форма

Сервісні повідомлення для клієнтів:

  1. Перейдіть до теки, де встановлена програма, потім перейдіть до підтеки Temp і видаліть теку Tfiles.
  2. Якщо Ви виявили у теці Temp файл під назвою cdb, також його видаліть.
  3. Наступним кроком є запуск онлайн-оновлювача з файлу iupdate.
  4. Тепер оновлювач повинен працювати правильно, відображаючи відсутні оновлення.

Перейдіть до теки, де встановлено програму. Знайдіть теку vc_redist2013 і запустіть файл vcredist_x64.exe, котрий знаходиться всередині. Пройдіть інсталяцію без зміни її параметрів, натискаючи «Далі/Next». Під час виконання описаних дій програма має бути вимкнена. Ці кроки повинні вирішити описану проблему.

Сервіс і технічна підтримка

працює з 9.00 до 17.00
з понеділку до п’ятниці

e-mail:  support@sittasoft.com

М

и пропонуємо спеціалізоване програмне забезпечення, тому, користуючись ним, Ви можете покладатися на наші знання та досвід.

У розділі Територія проектанта Ви знайдете центр знань та навчальні відеоролики, а також ряд інших тем, котрі стосуються користування і праці в наших програмах. Пропонуємо Вам ознайомитися з наявною інформацією. Крім того, на сторінці Поширені запитання (FAQ) ми приготували для Вас відповіді на найчастіше задавані питання, а також рішення для більшості відомих нам проблем.

Наш сервіс також у Вашому розпорядженні для вирішення конкретної проблеми. Однак, сервіс не має можливості навчати користуванню програмою по телефону чи в режимі онлайн. Найбільш ефективний спосіб спілкування з нашою технічною підтримкою – це заповнення Контактної форми.